Bilgisayarlı Otomatik Kesim Ayakkabı Üretim Makinası

Son yıllarda ayakkabı modellerinde oldukça büyük farklılıklar yapılıyor. Şık ve tarz sahibi olan herkesin en önemli parçalarından birisi olan ayakkabıların üretim süreci ise hayli zahmetli oluyor.

Bilgisayarlı Otomatik Kesim Ayakkabı Üretim Makinası
Bilgisayarlı otomatik kesim makinası

Son yıllarda ayakkabı modellerinde oldukça büyük farklılıklar yapılıyor. Şık ve tarz sahibi olan herkesin en önemli parçalarından birisi olan ayakkabıların üretim süreci ise hayli zahmetli oluyor.

Bir ayakkabıyı üretebilmek için farklı birçok aşamadan geçiliyor. Özellikle tasarım modeller için yapılan üretim süreci daha zor ve uzun olabiliyor. Bunun için farklı birçok ayakkabı üretim makinası kullanılıyor. Her bir bölüm için faklı makinalarda üretim yapılıyor ve en sonunda üretilen parçalar birleştirilerek en şık ve en kullanışlı ayakkabılar elde ediliyor.

Ayakkabı üretim sürecinde farklı üretim makinaları kullanılıyor. Taban için ayrı bir üretim yapılırken monta makinası ile ayrı, deri yarma ve kesim için farklı makinalar kullanılıyor. Bilgisayarlı otomatik kesim makinesi ile ayakkabılara istenilen şekiller kolaylıkla veriliyor. Zımpara ve ilaçlama sürecinde farklı makinalarla çalışılıyor ve son aşamada dikim makinaları ile dikim çalışmaları yapılıyor.

Görüldüğü üzere ayakkabı üretimi oldukça zahmetli ve komplike bir iştir. Tüm parçalarda verimli ve kaliteli bir çalışma sağlanmalıdır ki, totalinde üretilen ayakkabılar kaliteli ve kullanışlı olsun.

Elit Makina

Elit makina firması olarak bir ayakkabının en kaliteli şekilde üretilebilmesi için gerekli olan tüm makina ve malzemelerin satışını firmamızdan temin edebilirsiniz. Aynı zamanda satış sonrası destek sürecimizde siz müşterilerimizin her tür yedek parça ve malzeme ihtiyaçlarına da destek oluyoruz. Sizlerde web sayfamız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.    

Bir ayakkabı üretim sürecinde kullanılan kesim makinaları çok önemlidir. Çünkü ayakkabının tüm albenisi ve kendini gösterdiği bölümü üst kısmıdır. Son yıllarda öyle farklı model ve desenlerde ayakkabı üretimi yapılıyor ki, bu durum ayakkabı tutkunlarının çok hoşuna gidiyor. Hem kadın hem de erkek ayakkabılarında farklı modellerde ve kesimlerde en özel çalışmalar ile firmalar büyük bir yarış içerisine giriyor.

Her bir ayakkabının üst kısmındaki kesim ve desenler bilgisayarlı otomatik kesim makinesi ile yapılıyor. Lazer kesim olarak ta bilinen bu bölümde otomatik makineler aracılığı ile hayal edilen her tür desen ve açlışma yapılabiliyor. Artık tasarımcılar hayal etmek konusunda oldukça özgür. Çünkü onlar nasıl bir tasarım hayal ederse etsin, bu tasarım kesim makinaları sayesinde her tür kumaşa kolaylıkla uygulanabiliyor.

Elit Makina Ayakkabı Üretim Makinaları

Elit makina firması olarak bizler ayakkabı üretim makinaları üretiyoruz. Bir ayakkabının var olabilmesi için gerekli olan tüm üretim makinalarını firmamızda bulabilirsiniz. Bildiğiniz üzere ayakkabı üretimi komplike bir aşamadır. Bir ayakkabıyı oluşturan her bir bölüm farklı bir makinada üretilmekte ve ardından birleştirilerek son aşaması tamamlanmaktadır.

Üretim sürecinde taban için ayrı makinalar kullanılmaktadır. Bu aşamada da taban makinası ayrı, taban çapak alma makinası ayrı olarak üretilmektedir. Monta makinası ve bunun yanında dikiş makinaları da ayakkabı üretim sürecinde kullanılmaktadır.