Sitemize Gönüllü Haber Editörü ve Yazarlar Aranıyor

Türkiye’nin yöresel ve bölgesel haber platformu yoredenhaber.com için gönüllü yazar ve haber editörleri arıyoruz.

Sitemize Gönüllü Haber Editörü ve Yazarlar Aranıyor

Sosyal sorumluluk alanında Türkiye’de ve dünyada şehir semt mahalleye kadar derinlemesine inilerek yaşanan gelişmeleri, haberleri, etkinlikleri, çeviri hizmetleri ve köşe yazılarıyla, adınızla platformumuzda yer almak isterseniz sitemize başvuruda bulunabilirsiniz.

Özellikle; medya sektörünü hedefleyen iletişim fakültesi öğrencisi olmak üzere, profesyonel gazeteci, emekli gazeteci, yazar ve haber yazımı konusunda kendine güvenen herkesi bekliyoruz.

Genç yazarlara fırsat verilsin, yetenekleri keşfedilsin öyle bir kadro oluşturulsun, sonra onlar birer birer geleceğin yazarı olmaya hazırlansın. Ne dersiniz, bunu başarmak çok mu zor?  

Zaman içinde çok büyük işlere imza atacak bu insanlar. Aslında başarılması imkansız değil, sadece böyle kaliteli bir yazar olmak istiyorsa onun için emek sarf etmeli. Ben hazırım, bu projenin ilk genç gönüllü yazarı editörüyüm. Peki ya siz, bizimle misiniz?

Benim planlarım büyük, destek istiyorum, belki de destek arıyorum. Sesimizi duyuralım ne dersiniz? Hep beraber bir bütün içinde genç yazarlar, binlerce yetenek, binlerce fikir akla çok hoş geliyor değil mi? Peki neden hâlâ duruyoruz?

İçerik Konuları 

Türkiye’de çevremizde yaşanan haberler, gelişmeler.
Dünyada haber içeriği taşıyan yada bilgilendirme amaçlı gelişmeler ve haberlerin Türkçe çevirisi
Duyuru ve etkinlikler
Sosyal sorumluluk alanında röportajlar
Köşe yazıları
Makaleler

Sitemizde Yazarlarımız Alanında Yerinizi Alacaksınız

* İlk başlangıçta yazılarınız özgünlük kontrolünden geçirildikten sonra yayımlanacaktır. Kopya içerikler ve tanıtım yazıları kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU : Öncelikle sitemizin üyelik alanından üye oluyorsunuz. Daha sonra bize üye adınızı da belirterek iletişim sayfamızdan https://www.yoredenhaber.com/iletisim yazabilirsiniz.